Hľadáme nových ľudí

bbbbbb

fofos.sk vznikol v roku 2006 , zakladali ho FOFO1, FOFO2 (eloelic), ksychtik, Beteha, e.w.z.e.n a monty.. najprv to bol velmi jednoduchý web ktorý podporoval iba counter strike 1.6 . Ako čas siel do predu tak postupne napredoval aj fofos.sk . Kompletne upgradoval niekoľko krát stránku , rozšíril svoj obzor na aj iné hry , pridal ďalšie serveri do svojho portfólia a prišli prvé úspechy na Československej hernej scéne. fofos.sk naďalej rástol a do roku 2013 patril medzi špičku československých klanov .

Čas rýchlo a neúprosne letí, roky pribúdajú a s tým aj rôzne povinnosti, záujmy, záväzky a iné starosti spojené so životom. a preto nemôžeme leňošiť a musíme naďalej rásť, snáď podobne rýchlym tempom ako v minulosti. S novým rokom sme sa rozhodli aj my po odchode niektorých známych, či menej známych tvárí posilniť naše redaktorské rady . Od spustenia novej stránky sa zmenil dizajn a upravili sme niektoré vizuálne veci, či obsah v hlavnom MENU . Pridali sme skupinu na Facebook ako aj do portfólia fofos.sk pribudne doména gaming.sk ktorá bude zameraná na súťaže a diskutovanie o  gamingu ako takom .

A teraz späť ku téme tohto príspevku, máme v pláne rozšíriť a doplniť náš tím aby sme neustále zvyšovali obsahovú kvalitu

Fofos.sk hľadá talentovaných a šikovných kolegov. Máš chuť písať pre jeden z najstarších herných klanov na Slovensku , chceš sa zapísať do histórie a byť súčasťou budúcnosti fofos.sk? Máš opäť raz šancu priložiť ruku k dielu a byť súčasťou nášho tímu! Na veku nezáleží ,ak si niečo prečítal, videl, zažil, máš čo povedať, radi Ťa privítame. Vítané sú články a správy najmä z oblastí: Hier, gamingu, turnajov , a vôbec . Nezáleží na tom, či pôjde o správy z našich končín alebo zo zahraničia, dôležité je, aby to bolo zaujímavé aj pre iných ľudí než autora článku. Taktiež hľadáme adminov pre naše serveri. Ako aj celkové spravovanie Webu a herných sekcií .

Obzvlášť špeciálnou kategóriou sú tímy ktoré nemôžu chýbať žiadnemu hernému klanu :Máš nejaký a chcel by si byť súčasťou fofos.sk , neváhaj  a napíš nám a vykroč k tvojej budúcnosti spolu s nami .

Nechceme nikoho odrádzať, aj keď si neveríš, základom je chuť robiť a dostatok voľného času. Účelom je vytvoriť kamarátsky tím, ktorý by sa niekedy mohol zúčastniť aj spoločných akcií

Čo ponúkame?

– Byť súčasťou jedného z najstarších aktívnych klanov v Československu

– Možnosť získať zaujímavé skúsenosti a poznatky v tomto smere

– Spoznať ľudí venujúcich sa hernej scéne už niekoľko rokov

– Prácu v mladom, dynamickom kolektíve a prístup k najnovším informáciám

– Pozvanie na pivo alebo kofolu od bobera

Požiadavky na uchádzačov:

– Samostatnosť.

– Proaktívnosť.

– Dlhodobá chuť prispievať.

– Dostatok času na prispievanie, často online.

– Všeobecný prehľad

– Komunikatívnosť a flexibilita

– Chuť a motiváciu byť prínosom pre československú komunitu fanúšikov

– Skúsenosti v tomto smere sú výhodou

Hľadáme serióznych a šikovných ľudí, ktorí by chceli byť súčasťou fofos.sk a rovnako ich baví mediálno-spravodajská činnosť. Do kontaktného formuláru prosím Vás napíšte svoje meno, vek, skúsenosti a dôvod prečo Vás táto ponuka oslovila. Vo všeobecnosti a krátkosti môžete o sebe napísať, že kde študujete – pracujete, prečo a odkedy fandíte práve Fofosu alebo akí sú Vaši najobľúbenejšie klany. Naozaj stačí jednoducho a stručne.

Máš nejaké dalsie nápady, ktoré by sa tiež na web ako ten náš hodili? Určite nám napíš.

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala neváhaj a napíš na: predseda@fofos.sk

admin
Author: admin

Leave a Reply